Събота, 27 Юни 2026 г.

Клуб 1 "Надежда" в Силистра отбеляза 60 години от създаването си

Кметът на Община Силистра Александър Сабанов поздрави членовете на Клуб 1 "Надежда" по повод 60-годишнината от създаването на пенсионерския клуб.

В своето послание той изрази уважение и почит към дългогодишната дейност на организацията, която през годините се е утвърдила като място за срещи, взаимна подкрепа и активен обществен живот за своите членове.

"Шест десетилетия са достолепна възраст, зад която стоят хиляди споделени моменти, извървени пътища и, най-вече, превърнати в реалност благородни каузи", посочи кметът Сабанов.

Той поздрави ръководството на клуба за усилията да превърне "Надежда" в средище на искрени приятелства и човешка близост, където всеки може да намери топла дума, разбиране и подкрепа.

Отбелязването на юбилея е повод да бъде оценен приносът на поколения членове на клуба, които през годините са съхранили неговия дух и активното му присъствие в обществения живот на Силистра.

Редактор "Екип на Кворум"