Общинският център за извънучилищни дейности закри творческата си година с празник на таланта и вдъхновението
С емоция, аплодисменти и незабравими моменти на 25 юни на сцената на "Амфитеатър" тържествено бе закрита творческата година на Общинския център за извънучилищни дейности. Заключителният концерт се превърна в истински празник на таланта, вдъхновението и приятелството, като събра на едно място всички възпитаници от различните дейности.
През изминалите месеци децата и младежите са превърнали мечтите си в изкуство – пели са с вдъхновение, танцували са със сърце и са се учили да вярват в собствените си възможности. Пред публиката те показаха, че истинският талант се развива там, където има труд, постоянство и любов.
"Тази сцена е място, където талантът среща вдъхновението, а приятелството се превръща в сила", споделиха водещите на вечерта Доротея Бальовска и Даринка Димитрова.
В концертната програма участие взеха Детска вокална група "Усмивчица", Вокална група "Слънчева усмивка" и Вокална формация "Вива Тийнс" с ръководител Доротея Бальовска, Градският мажоретен състав с ръководител Антония Калдарева, Танцова школа "Happy dance" с ръководител Лилияна Барбучанова, Школа по китара с ръководител Диан Максимов и Карате клуб "Шото Витяз" с ръководител Валери Великов.
Отправени бяха благодарности към всички деца за техния труд, вдъхновение и смелост да мечтаят, както и към ръководителите за всеотдайността и любовта, с която насърчават развитието на всяко дете.
Празничната вечер за пореден път показа, че когато има талант, подкрепа и сърце, се раждат истински чудеса. С много настроение и аплодисменти бе поставен финалът на творческата година, с очакване за още по-ярки изяви през следващия сезон.
Редактор "Екип на Кворум"
През изминалите месеци децата и младежите са превърнали мечтите си в изкуство – пели са с вдъхновение, танцували са със сърце и са се учили да вярват в собствените си възможности. Пред публиката те показаха, че истинският талант се развива там, където има труд, постоянство и любов.
"Тази сцена е място, където талантът среща вдъхновението, а приятелството се превръща в сила", споделиха водещите на вечерта Доротея Бальовска и Даринка Димитрова.
В концертната програма участие взеха Детска вокална група "Усмивчица", Вокална група "Слънчева усмивка" и Вокална формация "Вива Тийнс" с ръководител Доротея Бальовска, Градският мажоретен състав с ръководител Антония Калдарева, Танцова школа "Happy dance" с ръководител Лилияна Барбучанова, Школа по китара с ръководител Диан Максимов и Карате клуб "Шото Витяз" с ръководител Валери Великов.
Отправени бяха благодарности към всички деца за техния труд, вдъхновение и смелост да мечтаят, както и към ръководителите за всеотдайността и любовта, с която насърчават развитието на всяко дете.
Празничната вечер за пореден път показа, че когато има талант, подкрепа и сърце, се раждат истински чудеса. С много настроение и аплодисменти бе поставен финалът на творческата година, с очакване за още по-ярки изяви през следващия сезон.
Редактор "Екип на Кворум"