Вторник, 31 Март 2020 г.

Доростол и Дунав буквално спукаха топката от ритане. Отново губим, отново от статично положение (видео)

Тази вечер, на 14 юли, от 18.00 часа Доростол изигра първата контрола пред родна публика. На резервния обновен стадион "Доростол" пред близо 1000 зрителя се игра контролата.
Закъсали финансово, кандидат за елитната група през миналия сезон, Дунав бе гост на силистренци. Първото полувреме мина в равностойна игра, като Доростол създаде само едно чисто голово положение, след ъглов удар, не успяхме да вкараме от 3 метра на празна врата. Без голови положения, Дунав поведоха в 28 минута, след изпълнение на пряк свободен удар, гостите вкараха красив гол от 25 метра.След гола нашите момчета натиснаха, но опитите да върнем гола се оказаха безплодни. Второто полувреме беше доста безинтересно и не се запомни с нищо футболно. Освен с червения картон на Мирослав Начев, които си изпроси втори жълт картон, с реплика към главния съдия Димитър Желязков. Показателен бе и факта, че и топката се умори да я мачкат и се спука. Краен резултат на мача 0:1.