47-годишен е задържан в Дулово след проверка за шофиране с 1,4 промила алкохол
47-годишен мъж е задържан, след като е установен да управлява автомобил след употреба на алкохол, съобщиха от ОДМВР – Силистра.
Случаят е от вчера в Дулово. Мъжът шофирал лек автомобил "Мерцедес" по ул. "Васил Левски", когато бил спрян за полицейска проверка.
При извършения тест с техническо средство дрегерът отчел 1,4 промила алкохол в издишания въздух. Водачът е дал кръвна проба за химичен анализ.
Той е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Кворум"
Случаят е от вчера в Дулово. Мъжът шофирал лек автомобил "Мерцедес" по ул. "Васил Левски", когато бил спрян за полицейска проверка.
При извършения тест с техническо средство дрегерът отчел 1,4 промила алкохол в издишания въздух. Водачът е дал кръвна проба за химичен анализ.
Той е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Кворум"