Вторник, 28 Април 2026 г.

Голям интерес към спектакъла "Родината, или Силистра" – осигурете своя пропуск навреме

Представлението с безплатен вход изисква предварително вземане на пропуски

Драматично-куклен театър Силистра съобщава за засилен интерес към спектакъла "Родината, или Силистра" от Намък Кемал, който ще бъде поставен на 20 февруари 2025 г. Представлението се реализира като дарение за силистренската общественост от г-жа Евгения Владимирова и ще бъде със свободен вход.

Поради големия брой желаещи и вече подадени заявки за групови посещения, ръководството на театъра приканва всички, които искат да присъстват, да посетят касата на театъра, за да получат пропуски с указани ред и място.

След изчерпване на местата, зрителите ще бъдат своевременно уведомени.

Работно време на касата:

• Понеделник – петък: 9:00 – 18:00 ч.
• Събота: 10:00 – 12:00 ч.

Очаква се събитието да привлече широка публика, като представи постановка, свързана с историческата и културна идентичност на Силистра. Театърът отправя апел към всички желаещи да се снабдят с пропуски навреме, за да си гарантират място в залата.