Вторник, 14 Януари 2025 г.

Силистренка на косъм да си тръгне с 64 600 лв. от шоуто "Скрита самоличност"

Силистренка участва в хитовото шоу по Нова телевизия

33-годишната Нели Ганева, служителка в Община Силистра, беше първият участник в при подновяването на излъчванията на новото хитово шоу "Скрита самоличност" по Нова телевизия. Водещ на предаването е популярен и обичан актьор Герасим Георгиев-Геро.

В рамките на шоуто Нели влиза в ролята на главния инспектор, като трябва да разкриете скритите самоличности на потребителите. Сред тях бяха автомонтьор, човек с лична снимка с тенис звездата Григор Димитров, служител от сектор "Издирване", носителка на второ място в конкурса Miss Ocean World 2023, артист-солист, адвокат, крупие и специалист по трафик и контрол на пристанището.

Нели показа отлична наблюдателност и интуиция, но една от задачите – да разпознае участниците с лична снимка с Григор Димитров – се оказа сериозно предизвикателство. Въпреки това успява да стигне до втория кръг със сумата от 32 300 лева .

Във втория етап Нели трябваше да разгадае чиято роднина е възрастната дама, появила се на сцената. Шармантната 90-годишна баба Славка обаче затрудни Нели, която, макар че е близо до верния отговор, не следва интуицията си и за съжаление напусна шоуто без награда от 64 600 лв.

Въпреки трудностите, участието на Нели Ганева беше впечатляващо и показа нейния остър ум и спокойствие под напрежение.

Facebook коментари