Петък, 19 Април 2024 г.

Доростол (Силистра) с убедителна победа над Кубрат в последната си контрола

Футболен клуб Доростол (Силистра) записа убедителна победа с 3:0 над Кубрат (Кубрат) в последната си контролна среща преди старта на пролетния полусезон. Мачът се игра на 17 февруари на Стария стадион в Силистра.

Доростол доминираше през целия мач и създаде множество голови положения. Първото попадение падна още в 3-ата минута, когато Петко Цанков се разписа след хубава комбинация. Вторият гол бе вкаран в 7-ата минута от Георги Димитров с удар от далечна дистанция. Третото попадение бе дело на Янаки Смирнов в 78-ата минута.

Контролата бе добра проверка за готовността на Доростол преди старта на пролетния полусезон.

На 24 февруари 2024 г. Доростол приема Фратрия (Варна) в първи мач от пролетния полусезон на Североизточната Трета лига.