Понеделник, 23 Септември 2019 г.

Доростол изпусна прекрасна възможност да оглави СИ В група

Силистренци не успяха да наскочат себе си и регистрираха четвърта загуба в първенството.Мотивирания с 2000 лв от Разград отбор на Преславци се хвърли на живот и смърт срещу Доростол.Мача не беше нищо особенно, а футбола на стадиона просто липсваше домакините всячески се стремяха да накъсват играта, като при най-малкото съприкосновение падаха като покосени на тревата. След това се нуждаеха в повечето случаи от медицинска помощ, или след сериозно прекъсване и много подкани ставаха и така до следващия фаул.Полувремето приключи без голове 0:0. Втората част беше продължение на първата отново никакъв футбол, никаква игра."Преслав" откри в 62-ата минута, след грешка на централните защитници, които позволиха нападател с топка в крака да ги излъже и Веселин Димитров остана безпомощен след кинжалния удар долу в ъгъла. Нашите учудващо реагираха мигновенно и в следващата атака смяната Ерхан Мехмед от близко разстояние опъна мрежата на преславци. Но вместо да натиснем и да търсим победен гол, продължихме с безидейната си и неумела игра.За капак на всичко доиде и късното попадение във вратата на силистренци.Краен резултат 2:1.