Неделя, 07 Август 2022 г.

Доростол с първа загуба в контролите

Доростол с първа загуба в контролите, след като днес на стадион "Луи Айер" отстъпи на гостуващия Устрем (Дончево) с 0:1.

Гостите бяха по-настоятелни през първото полувреме и създадоха по-опасните положения пред вратата на силистренци, но резултата остана непромен до почивката.

В 80-ата минута Владимир Перчемлиев спря с нарушение футболист на гостите и беше отстранен с червен картон, от главния съдия на двубоя Димитър Желязков.

Николай Илиев изпълни фаула, топката се отби в стената, но при втория му удар спря в мрежата. Три голови пропуска направи нападателя на Устрем Виктор Христов, по един – Пламен Шестаков и Преслав Пасев.

Това е втората контрола на тима в предсезонната подготовка, след равния със Спартак (Варна).

На 30 юли Доростол гостува на местния Светкавица в Търговище.