Вторник, 22 Септември 2020 г.

Мачът Доростол-Лудогорец в минути от стадион "Луи Айер" в Силистра

Точно в 17.00 часа главния съдия на срещата Георги Кабаков даде първия начален сигнал на мача на стадион "Луи Айер" пред погледа на над 6000 зрители.

7 мин – Равностойна игра в центъра без опасности пред двете врати.

12 мин – Първа засада в мача срещу Беадиров от Доростол.

15 мин - След центриране от пряк свободен, близо до ъгловия, Богданов се извиси над всички и насочи топката със слаб удар в ръцете на Михайлов, вратаря на Лудогорец- първи удар в очертанията на врата му.

17 мин – пробив по десния фланг на Дамянов и прекрасно центриране намери Беадиров в малкото наказателно поле. В последния момент топката подскочи от неравност на терена и вратаря изпревари нападателя, след което последва сблъсък между двамата и им бе оказвана медицинска помощ в продължения на 3 минути.

25 мин – нищо запомнящо се, множество фалове в центъра на терена и за двата отбора.

27 мин – първа опасност пред вратата на Доростол, Димо Атанасов бе изведен очи в очи с Иван Димитров, който спаси опасното положения.

29 мин – първи жълт картон за Доростол, получи го Беадиров, за задържане с ръка на Миро Иванов.

30 мин – прекрасна проява на вратаря на Доростол, спасил опасен удар с глава.

32 мин – силен натиск на гостите. Граматиков от 5-6 метра не уцелва вратата, след центриране от пряк свободен удар.

36 мин – първи ъглов удар за Доростол

38 мин – жълт картон и за Иванович от Доростол

39 мин - жълт картон за Граматиков от Лудогорец за груб фаул срещу Иванович

42 мин – 2 поредни ъглови удара пред вратата на Доростол

45 мин - +2 продължение нищо интересно на терена, освен един ъглов пред вратата на гостите, двата отбора се прибраха на почивката при нулево равенство.

51 мин – първа смяна в отбора на Лудогорец, Миро Антонов влиза на мястото на Шанер Ремзи

54 мин - влезлия като смяна Миро Антонов, нанесе от 6-7 метра опасен удар към вратата на Доростол, с плонж Иван Димитров избива в ъглов.

56 мин – Мартин Русев от Доростол получи жълт картон за оспорване на съдийско решение, след вдигната срещу него засада

57 мин – отмениха гол на Доростол поради съмнителна засада, целия отбор протестира при страничния съдия

58 мин - Стефан Дончев получи жълт картон за оспорване на съдийското решение

60 мин – поредна смяна в Лудогорец - Мишо Александров влиза на мястото на Златковски

67 мин – пряк свободен удар пред врата на гостите, Стефан Дончев стреля директно във вратата, Михайлов боксира топката в тъч

75 мин – жълт картон за Панев, който спря с ръце Стефан Дончев, при опасна контра на Доростол

77 мин – първа смяна в Доростол, на мястото на Мехмед влиза Ченешков

80 мин - гостите претендират за игра с ръка на капитана на Доростол Дончев в наказателното поле, съдията не им обръща внимание

82 мин – втора смяна за Доростол, на мястото на Мартинов в игра влиза Методиев

84 мин – много опасен удар в наказателното поле на Доростол на капитана на Лудогорец Тоидор Колев, Димитров спасява с вещина

85 мин – жълт картон за току що влезлия Методиев

87 мин - жълт картон за Йорданов от Лудогорец и добра възможност за пряк обстрел на вратата на гостите. За съжаление слабо изпълнение на Стефан Дончев, който би слабо право в ръцете на вратаря

90 мин – последна смяна за Доростол, излиза Иванович, на негово място Йосифов

90 + 5 мин продължение

94 мин – собственика на Лудогорец и охраната му напуснаха разочаровани централната ложа на стадиона

Последен съдийски сигнал за мача.Краен резултат 0:0. Бойко реми за Доростол и ценна точка в битката за "А" група.Публиката изпрати с бурни аплодисменти доростолци.