Вторник, 24 Май 2022 г.

16 отбора ще вземат участие във футболния турнир в памет на Игнат Иванов (Гатьо)

На 1-ви април се тегли жребия на 1-ят пролетен турнир по мини футбол в памет на Игнат Иванов (Гатьо). 16 отбора в 4 групи ще играят всеки срещу всеки на хандбални врати на половин терен на стандартно футболно игрище. Отборите ще се състоят от 5 полеви играча и вратар. Играе се две полувременна по 15 минути. Наказанието жълт картон се изтърпява за 2 минути извън терена, а червения картон важи само за конкретната среща. За полуфиналите се класират първите отбори от 4-те групи, които в директни двубои ще излъчат финалистите. При равен брой точки в групите се гледа головата разлика, а при равенство на головете ще се гледат резултатите от преките двубои.

Търговия на едро

Турнира ще се проведе на стадион "Доростол" (стария стадион) от 5 до 8 април 2011 година. Откриването е от 16.30 часа, а мачовете стартират от 17.00 часа на 5 април (вторник).

18.45 часа Финал и награждаване

Наградите са осигурени от Група приятели и Областния съвет на БФС, със съдействието на община Силистра. Победителя ще получи първата купа на турнира, флагче и топка. Класиралите се от 2-4 място ще получат флагчета и топки.