Четвъртък, 09 Декември 2021 г.

Доростол с втора поредна домакинска загуба

Днес на стадион "Луи Айер" в Силистра футболен клуб "Доростол" претърпя втората си поредна домакинска загуба през новия сезон с 1:2 от ФК "Светкавица" Търговище.

Гостите поведоха в 30-та минута с гол на Любомир Михалев за 0:1. Силистренци успяха да изравнят до края на полувремето за 1:1, чрез Георги Димитров.

През второто полувреме си каза станалата вече хронична слабост на Доростол да допуска лесно голове през втората половина на двубоите.

Светкавица вкараха победното попадение за 1:2 в 67-та минута чрез Любомир Михалев.

Въпреки намерението на ръководството на клуба тима да излезе с група от 18 футболисти (11 титуляри и 7 резерви), резервната скамейка през този двубой стана още по-къса и се състоеше от трима футболисти.

На 11 септември, събота, от 17:00 ч. силистренци гостуват на Волов (Шумен).