Четвъртък, 02 Декември 2021 г.

Септември сгази с 6:0 Доростол в Тервел

Тимът от Силистра понесе изключително тежко поражение при вчерашното си гостуването в Тервел в мач от втория кръг на първенството на Североизточната Трета лига.

Домакините от Септември завладяха инициативата още от първите минути на мача и поведоха с ранен гол на №21 Михайлов в 10-та минута, той бе точен с глава след центриране от корнер.

Въпреки натиска силистренци удържаха резултата до края на първото полувреме.

Второто полувреме също не започна добре, когато само 5 минути след подновяване на играта №9 Кирилов удвои резултата в полза на домакините.

В последните 20 минути на мача Доростол допусна нови 4 гола, като последователно се разписаха №22 Кадир, №13 Юсню, №14 Митев и резервата №8 Стоянов. Всички по интересни моменти от мача можете да проследите на видеото.

В другите мачове тимът на Лудогорец III разби с 5:0 Рилци при визитата си в Добрич. Черноломец (Попово) спечели с 3:0 гостуването си на Локомотив (Русе). Така заедно със Септември (Тервел) трите състава имат пълен актив от шест точки, като нито един от тях все още не е допуснал гол в своята врата.

Останалите резултати от деня:

Ботев (Нови пазар) - Спартак II (Варна) 1:0

Черноморец (Балчик) - Волов (Шумен) 3:0

Спортист (Генерал Тошево) - Светкавица (Търговище) 1:0

Днес на 2 август 2021 г., от 18:00 часа се играе последния мач от кръга Устрем (Дончево) - Дунав (Русе).