Неделя, 18 Април 2021 г.

30 партии и коалиции ще се борят за гласовете в Силистренска област /ПЪЛНИ ЛИСТИ/

30 партии и коалиции ще се борят за гласовете на избирателите в Силистренска област, след като вчера в 17 часа приключи окончателната регистрация на листите в Районната избирателна комисия в Силистра.

Някои от формациите имат само по един кандидат, но по-сериозните участници залагат на пълни листи, където се очаква да се гласува и преференциално за личности.

Точно 130 са желаещите да заемат 4 депутатски банки от област Силистра в Народното събрание.

8 от листите са "пълни" са с 8 кандидат-депутати, а 2 с по 1 кандидат и 9 са с по 2.


Ето как изглеждат листите и под кои номера ще бъдат поставени в бюлетината на 4 април.

1 – ПП ВМРО
1. Александър Николаев Сабанов
2. Георги Павлов Гайдаров
3. Милен Милков Маринов
4. Димитър Трендафилов Трендафилов
5. Владимир Йорданов Колев
6. Божидар Атанасов Боев
7. Павел Трендафилов Илиев
8. Веселин Георгиев Георгиев

2 – Коалиция "Ние, гражданите"
1. Владимир Николаев Легарски
2. Стамен Цанев Цанев

3 – ПП "Български национален съюз "Нова демокрация"
1. Иво Василев Василев
2. Даниел Иванов Атанасов
3. Силвия Максимова Атанасова

4 – Коалиция "БСП за България"
1. Вяра Емилова Йорданова
2. Стилиян Стойчев Стойчев
3. Георги Иванов Георгиев
4. Румяна Иванова Чанкова
5. Пламен Денчев Славов
6. Весела Николова Василева
7. Пейчо Стефанов Пейчев
8. Николай Драгомиров Драгнев

5 – ПП "Възраждане"
1.Димчо Димитров Димчев
2.Мария Николаева Стефанова
3.Йонка Светлинова Маринова
4.Димитър Александров Александров

6 – ПП АБВ
1. Георги Недков Кючуков
2. Иванка Господинова Ташева
3. Николай Христов Бабанов
4. Румен Енчев Бошнаков
5. Христо Пенев Димитров
6. Мирослав Янев Георгиев
7. Милко Великов Пенчев
8. Добринка Великова Кирчева

7 – ПП "Атака"
1. Николай Емилов Михов
2. Петър Николаев Дучев

8 – ПП КОД
1. Ивайло Валериев Тодоров
2. Наталия Олег Шулика – Фотакиева
3. Димитрий Илиев Петров
4. Станислав Валериев Тодоров

9 – ПП ДПС
1. Джевдет Ибрям Чакъров
2. Гюнер Нихат Ахмед
3. Ашкън Ружди Салим
4. Мехмед Юмер Юмер
5. Невхис Лютфи Мустафа
6. Джанан Халил Феим
7. Левент Орхан Мемиш
8. Сузан Шефкет Акиф
10 – ПП "Българска прогресивна линия"
1. Димитър Йорданов Георгиев
2. Ивайло Христов Нелковски
3. Десислав Кирилов Василев
4. Маргарита Кръстилова Трифонова

11 – Коалиция "Демократична България – Обединение"
1. Златко Стефанов Куртев
2. Чавдар Димитров Куманов
3. Стефан Железов Железов
4. Мустафа Мустафа Емин
5. Деница Петрова Кандиларова

12 – ПП "Възраждане на отечеството"
1. Валентина Александрова Николова
2. Росица Василева Милчева
3. Ирен Георгиева Дончева
4. Александър Иванов Александров
5. Антония Димчева Димова

13 – Коалиция "Движение заедно за промяна"
1. Пламен Петров Маринов
2. Иван Петров Желев
3. Емил Димитров Енев
4. Преслава Георгиева Чобанова
5. Евелина Стоянова Желева
6. Нурай Ахмет Мехмет
7. Веселин Петков Лалов
8. Драгомир Стойчев Мирчев

14 – ПП БНО ("Българско лято")
1. Гален Руменов Атанасов
2. Дилек Фахри Фаридин
3. Красимир Иванов Чакъров
4. Даниел Великов Иванов
5. Фахри Фаридин Салим

15 – ПП "Нация"
1. Трифон Асенов Трифонов

16 – ПП МИР
1. Димитър Михайлович Томов
2. Дарин Русев Ченев
3. Красимир Иванчев Жейнов

17 – Коалиция "Граждани от протеста"
1. Бойчо Кирилов Теофилов
2. Надежда Тодорова Кирова

18 – Коалиция "Изправи се! Мутри вън!"
1. Иво Веселинов Велчевски
2. Пламен Кръстев Петров
3. Калинка Иванова Георгиева
4. Илиана Димитрова Митева
5. Димитър Великов Димитров
6. Елена Йорданова Грънчарова

19 – ПП "Глас народен"
1. Ангел Йорданов Ангелов
2. Искрен Кръстев Добрев

20 – ПП "Движение на непартийните кандидати"
1.Константин Стойков Илиев
2.Трифон Ангелов Хвърчилков

21 – ПП "Републиканци за България"
1. Петко Радов Чамов
2. Георги Иванов Георгиев
3. Александър Христов Хаджиев
4. Елис Гюрджанова Мехмедова
5. Александър Пламенов Кючуков
6. Анна Крумова Лисичкова
7. Жасмина Василева Атанасова
8. Павел Веселинов Илиев

22 – ПП "Правото"
1. Кера Станкова Тодорова
23 – ПП "Благоденствие-Обединение-Градивност"
1. Илиян Симеонов Нанов
2. Румен Коев Христов

24 – Коалиция "Воля"-НФСБ"
1. Йордан Апостолов Апостолов
2. Иван Николов Куцаров
3. Венцислав Петров Димитров
4. Боян Йорданов Кулев
5. Йордан Димитров Чешмеджиев
6. Алина Събева Иванова
7. Кристина Христова Любенова
8. Радиана Красимирова Цонева

25 – ПП "Партията на Зелените"
1. Боян Дафинов Владовски
2. Никола Танчев Николов

26 – ПП "Общество за нова България"
1. Мариана Стойлкова Костова
2. Вера Александрова Минчева

27 – ПП "Български съюз за директна демокрация"
1. Георги Димитров Чипов
2. Антон Петров Петров
3. Иванка Тодорова Банкова

28 – Коалиция ГЕРБ-СДС
1. Тодор Стаматов Тодоров
2. Ивелин Статев Иванов
3. Тошко Йотов Цаков
4. Петър Тодоров Георгиев
5. Нефие Хюсеин Раим
6. Йордан Милков Йорданов
7. Еда Бехчет Самиева
8. Иван Викторов Павлов

29 – ПП "Има такъв народ"
1. Драгомир Стефанов Петров
2. Петър Христов Димитров
3. Алпер Азизов Мурадов
4. Стефан Иванов Бъчваров

30 – ПП "Пряка демокрация"
1. Ивайло Славейков Величков
2. Стефан Стефанов Гецов

Facebook коментари