Петък, 27 Ноември 2020 г.

Трета поредна победа за "Доростол" Силистра, след пълен обрат като гост

Доростол с трета поредна победа и втора поредна като гост, след като днес победи "Септември 98" Тервел с 2:1.

След като мачът от 14-ия кръг на Североизточната трета лига между "Доростол" Силистра и "Спартак" Варна, който трябваше да се играе по програма 15 ноеври бе отложен заради Covid-19 в отбора от Силистра, днес силистренци гостуваха на стадион "Септември" (градски стадион) в 15-ти кръг на първенството.

Домаките поведоха в 40-та минута с 1:0, но през второто полувреме с голове на Емре Акиф-58 мин.и Мелих Алим-69 мин. силистренци направиха пълен обрат, за да си тръгнат с трите точки.

В следващия си двубой "Доростол" излиза на 29 ноември /неделя/ от 14:00 ч. на стадион "Луи Айер", когато приема Спартак 1918 (Варна) в отложен мач от 14-ят кръг.