Сряда, 05 Октомври 2022 г.

24 отбора ще се впуснат в коледния турнир по футбол на 21 декември

Вчера от 17:00 часа в офиса на Председателят на Областния съвет на БФС намиращ се на ст. Доростол (стария стадион) се проведе конференцията, на която бе изтеглен жребия на благотворителния коледен турнир,съобщи Георги Нарлев. 24 отбора разделени в 6 групи ще стартират в турнира на 21 декември. Ето отборите и всички срещи:
Група А: Фенклуб Доростол, Хотел Куин, ПМГ "св. Климент Охридски", Съдийте.
Група B: Космос 2010, ФК "Умрелите", ДК – РУМИ, ФК "Дърводелец".
Група C: Дунав-Силистра, Кв. Изток, БЕРН '10, ФК Меком.
Група D: ФК Дуросторум",Стройпроект", ФК Шампионите 2011, ФК "Килноки".
Група E: "Фазерлес","Изпушилите", СК Благстрой - Силистра ,ФК "Бустан".
Група F: "Железни Орли", ФК " УЖАС ", ЦСКА ФК, "Трепериш Трепериш".

21.12
1 16:00 – 16:35 Фенклуб Доростол Съдийте
2 16:35 – 17:10 ДК - РУМИ ФК "Умрелите"
3 17:10 – 17:45 БЕРН '10 Кв. Изток
4 17:45 – 18:20 "Фазерлес" ФК "Бустан"
5 18:20 – 18:55 ФК Дуросторум ФК "Килноки"
6 18:55 – 19:30 "Железни Орли" ФК "Трепериш Трепериш
7 19:30 – 20:05 ПМГ "св. Климент Охридски" Хотел Куин
8 20:05 – 20:40 Космос 2010 ФК "Дърводелец"
9 20:40 – 21:15 Дунав-Силистра ФК Меком

22.12
10 16:00 – 16:35 ФК Шампионите 2011 "Стройпроект"
11 16:35 – 17:10 ЦСКА ФК " УЖАС "
12 17:10 – 17:45 СК Благстрой - Силистра "Изпушилите"
13 17:45 – 18:20 Хотел Куин Фенклуб Доростол
14 18:20 – 18:55 ФК "Умрелите" Космос 2010
15 18:55 – 19:30 Кв. Изток Дунав-Силистра
16 19:30 – 20:05 "Стройпроект" ФК Дуросторум
17 20:05 – 20:40 ФК " УЖАС " "Железни Орли"
18 20:40 – 21:15 "Изпушилите" "Фазерлес"
ДЕН № ЧАС ДОМАКИН ГОСТ
23.12
19 16:00 – 16:35 Съдийте ПМГ "св. Климент Охридски"
20 16:35 – 17:10 ФК "Дърводелец" ДК - РУМИ
21 17:10 – 17:45 ФК Меком БЕРН '10
22 17:45 – 18:20 ФК "Килноки" ФК Шампионите 2011
23 18:20 – 18:55 ФК "Бустан" СК Благстрой - Силистра
24 18:55 – 19:30 ФК "Трепериш Трепериш ЦСКА
25 19:30 – 20:05 Хотел Куин Съдийте
26 20:05 – 20:40 ФК "Умрелите" ФК "Дърводелец"
27 20:40 – 21:15 Дунав-Силистра БЕРН '10
24.12
28 10:00 – 10:35 "Стройпроект" ФК "Килноки"
29 10:35 – 11:10 "Изпушилите" ФК "Бустан"
30 11:10 – 11:45 ФК " УЖАС " ФК "Трепериш Трепериш
31 11:45 – 12:20 Фенклуб Доростол ПМГ "св. Климент Охридски"
32 12:20 – 12:55 Космос 2010 ДК - РУМИ
33 12:55 – 13:30 Кв. Изток ФК Меком
34 13:30 – 14:05 ФК Дуросторум ФК Шампионите 2011
35 14:05 – 14:40 "Фазерлес" СК Благстрой - Силистра
36 14:40 – 15:15 "Железни Орли" ЦСКА
27.12
1/8 финал 1 37 16:00 – 16:35
1/8 финал 2 38 16:35 – 17:10
1/8 финал 3 39 17:10 – 17:45
1/8 финал 4 40 17:45 – 18:20
1/8 финал 5 41 18:20 – 18:55
1/8 финал 6 42 18:55 – 19:30
1/8 финал 7 43 19:30 – 20:05
1/8 финал 8 44 20:05 – 20:40
28.12
1/4 финал 1 45 16:00 – 16:35 1/8 финал 1 1/8 финал 2
1/4 финал 2 46 16:35 – 17:10 1/8 финал 3 1/8 финал 4
1/4 финал 3 47 17:10 – 17:45 1/8 финал 5 1/8 финал 6
1/4 финал 4 48 17:45 – 18:20 1/8 финал 7 1/8 финал 8
1/2 финал 1 49 18:20 – 18:55 1/4 финал 1 1/4 финал 2
1/2 финал 2 50 18:55 – 19:30 1/4 финал 3 1/4 финал 4
м. финал 51 19:50 – 20:25 заг. 1/2 финал 1 заг. 1/2 финал 2
финал 52 20:25 – 21:00 поб. 1/2 финал 1 поб. 1/2 финал 2

Facebook коментари