Неделя, 07 Юни 2020 г.

Окончателно! Вижте всички кандидати в община Силистра за Местни избори 2019 (ОБНОВЕНА)

Днес в 17.00 часа изтече срока за регистрация на кандидатите за участие в Местни избори 2019. Справка в ОИК-Силистра показва, че са регистрирани 4-ма кандидати за общински кмет, 290 кандидати за общински съветници и 19 кандидати за кметове на кметства.

Поради техническа грешка в ОИК-Силистра в листата на МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/ кандиддатите в листата 112. КАМЕЛИЯ ВЕСЕЛИНОВА ПЕТРОВА, 113. МЕРЕЛ ЕТЕМ ХАРЪН - ЙОВЧЕВА, 114. ФИЛИЗ МЕХМЕД АХМЕД и 115. ГЕНО ИВАНОВ АТАНАСОВ не са били изписани в листата на коалицията в сайта на ОИК. Корекцията е вече извършена на сайта на институцията, както и при нас на сайта на "Кворум Силистра".

Кандидати за кмет на община Силистра са:

• Димитър Трендафилов Трендафилов
МК "АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ"

• Момчил Стефанов Неков
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/

• Златко Стефанов Куртев
"ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ" (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

• Юлиян Найденов Найденов
ПП ГЕРБ

Кандидатите за общински съветници:

ПП АТАКА

101. Димчо Нейков Кьосев
102. Валентин Атанасов Господинов
103. Данаил Господинов Иванов
104. Валентин Стоянов Копринджийски
105. Надежда Йорданова Недева
106. Мартин Здравков Бурлаков
107. Цветозар Димитров Цветков
108. Ваня Георгиева Николова
109. Севдалина Тодорова Тодорова
110. Дамян Василев Синигеров
111. Росен Стефанов Иванов
112. Борислав Георгиев Иванов
113. Георги Иванов Брезоев
114. Пламен Дончев Митев
115. Виляна Василева Радева
116. Тихомир Стоянов Кръстев

ВОЛЯ

101. Христо Стоянов Томов
102. Йордан Стоянов Андреев
103. Йорданка Красимирова Йорданова
104. Данаил Великов Недков
105. Румяна Костова Павлова
106. Татяна Стоянова Иванова
107. Драган Тодоров Тодоров
108. Мариана Костадинова Енчева

МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/

101. СТИЛИЯН СТОЙЧЕВ СТОЙЧЕВ
102. ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ
103. ДИМИТЪР САШЕВ ТОДОРОВ
104. СВЕТЛАНА ВЕСКОВА ВЕЛИКОВА
105. МИХАЕЛА ТОДОРОВА ПОПАЗОВА
106. ПЕЙЧО СТЕФАНОВ ПЕЙЧЕВ
107. ЛАЗАР ИВАНОВ ЛАЗАРОВ
108. ЙОРДАН АТАНАСОВ КОВАЧЕВ
109. ПЛАМЕНА ИВАНОВА ТОНЧЕВА
110. ПЛАМЕН ПЕТРОВ ВИТАНОВ
111. РАДОСЛАВ ТОШЕВ ДИМИТРОВ
112. КАМЕЛИЯ ВЕСЕЛИНОВА ПЕТРОВА
113. МЕРЕЛ ЕТЕМ ХАРЪН - ЙОВЧЕВА
114. ФИЛИЗ МЕХМЕД АХМЕД
115. ГЕНО ИВАНОВ АТАНАСОВ
116. КРАСИМИР ИВАНОВ ИВАНОВ
117. СЕВДАЛИНА АТАНАСОВА СТОЯНОВА
118. НИКОЛАЙ ДРАГОМИРОВ ДРАГНЕВ
119. НИНА КАЛИНОВА ДИМИТРОВА
120. СТОЙЧО ДИМИТРОВ НЕЧЕВ
121. ВАЛЕНТИН СТОЯНОВ ДИМИТРОВ
122. НЕДЕЛЧО ГРИГОРОВ МАРИНОВ
123. ИСКРА МИЛКОВА ДИМИТРОВА
124. ТОДОРКА ЙОРДАНОВА ГОСПОДИНОВА
125. МАРИЯН СЪБЕВ ПЕТРОВ
126. СТАНИСЛАВ ДОНЧЕВ ЯНКОВ
127. ГЕОРГИ ТОДОРОВ НИКОЛОВ
128. НАТАЛИЯ СТОДЕВА СТОДЕВА
129. ВИКТОР ЙОРДАНОВ ГЕЦОВ
130. ЕНЧО ДИМИТРОВ ЕНЧЕВ
131. ЖИВКО ЛЮБОМИРОВ ДИМИТРОВ
132. ПЕНЧО ВЕЛИКОВ СТОЯНОВ
133. ГЕОРГИ ИВОВ КИРИЛОВ

ПП ГЕРБ

101. Мария Димитрова Димитрова
102. Ивелин Статев Иванов
103. Денислав Пламенов Димитров
104. Валентин Йорданов Перчемлиев
105. Денка Димитрова Михайлова
106. Ивелин Митков Неделчев
107. Орлин Огнянов Николов
108. Георги Йорданов Спасов
109. Мирослава Красимирова Червенкова
110. Елица Йорданова Тодорова
111. Константин Стоилов Христов
112. Здравко Горанов Горанов
113. Калоян Димитров Нейков
114. Гинка Стоянова Катева
115. Ростислав Николаев Манолов
116. Павлин Желев Иванов
117. Славянка Георгиева Стоянова
118. Йордан Борисов Владимиров
119. Симеон Василев Симеонов
120. Иван Викторов Павлов
121. Иван Николов Иванов
122. Даниела Неделчева Недялкова
123. Мая Хараланова Великова
124. Мирослав Христов Палев
125. Николай Михайлов Николов
126. Станислав Иванов Станков
127. Младен Желев Енев
128. Цветелина Василева Василева
129. Яна Ганчева Райнова
130. Венцислав Куртев Маринов
131. Пламен Милков Чочев
132. Иван Тошев Спиридонов
133. Васил Ников Боранов

МК "АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ"

101. Димитър Трендафилов Трендафилов
102. Георги Павлов Гайдаров
103. Иван Станков Ковачев
104. Керанка Вълчева Иванова
105. Мариян Радев Павлов
106. Веселин Георгиев Георгиев
107. Незабравка Йорданова Кирова-Христова
108. Венелин Димитров Димитров
109. Радомир Йорданов Георгиев
110. Галина Петрова Даскалова
111. Никола Станков Узунов
112. Тихомир Лефтеров Томов
113. Свилен Димов Съботинов
114. Боян Пенчев Цвятков
115. Галина Костадинова Тодорова
116. Петър Енев Баев
117. Румен Тодоров Тодоров
118. Димитър Михайлов Димитров
119. Марчел Шарбанов Марков
120. Радка Маринова Ангелова
121. Иван Стоянов Димитров
122. Даниел Димитров Христов
123. Стоян Тодоров Пейчев
124. Веселка Костадинова Христова
125. Румен Димитров Попов
126. Илиян Кръстев Стратиев
127. Георги Недялков Славчев
128. Ивайло Иванов Ангелов
129. Милен Славчев Савов
130. Стоян Станков Узунов
131. Левент Джангиров Рашидов
132. Антония Димитрова Христова
133. Юлиян Траянов Христов

ВЪЗРАЖДАНЕ

101. Велислав Руменов Христов
102. Марин Руменов Николов
103. Денислав Колев Денев
104. Преслав Неделчев Дяков
105. Магдалена Стоянова Генова
106. Пламен Вълчев Пенчев
107. Християн Боянов Боянов
108. Ивайло Валентинов Йорданов
109. Хари Врамшабух Агопян

ДВИЖЕНИЕ 21

101. Илиана Димитрова Митева
102. Веселин Аврамов Аврамов
103. Добринка Атанасова Димитрова
104. Стоянка Йорданова Енева-Дойчева
105. Стоил Василев Стойчев
106. Силвия Енкова Великова
107. Мария Малчева Неделчева
108. Гален Мирославов Енев
109. Христина Стоянова Христова-Димитрова
110. Милен Маринов Маринов
111. Весела Димитрова Тодорова
112. Петър Антонов Петров
113. Димитър Николаев Караджов
114. Севда Сабит Реджеб
115. Кубрат Иванов Петков
116. Петко Димитров Петков
117. Анита Атанасова Петрова
118. Даниела Николова Божкова
119. Десислава Красимирова Михайлова
120. Марчела Димитрова Никова
121. Борис Димитров Димитров
122. Розалина Иванова Иванова
123. Иван Радославов Савов
124. Красимир Иванов Чакъров
125. Александър Маринов Калинов
126. Биляна Тодорова Добрева
127. Дончо Дончев Дончев
128. Димитрина Тетрадова Панчева
129. Радослав Станков Радинов
130. Соня Великова Джоджева
132. Таня Иванова Тодорова
133. Тихомир Стоянов Събев

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
101. Румен Неделчев Ангелов
102. Крум Маринов Маринов
103. Красимир Пенев Узунов
104. Колю Стоянов Великов

"ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ" (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

101. Златко Стефанов Куртев
102. Румен Николов Жеков
103. Димо Михалев Димов
104. Надежда Друмева Бобчева
105. Чавдар Димитров Куманов
106. Митко Борисов Димитров
107. Събчо Стоянов Събчев
108. Мария Христова Илчева-Иванова
109. Венелин Димитров Велев
110. Красимир Стефанов Коев
111. Заличен
112. Радослав Ангелов Костов
113. Живка Недялкова Стайкова
114. Драгомир Валентинов Чернев
115. Красимир Георгиев Георгиев
116. Евгени Димитров Атанасов
117. Стефан Железов Железов
118. Мария Костова Иванова
119. Иван Петров Парушев
120. Димитър Филипов Димитров
121. Теодор Валериев Симеонов
122. Станимир Георгиев Антонов
123. Любка Великова Иванова
124. Преслав Мирославов Славов
125. Мирослав Василев Димитров
126. Георги Мирославов Момчев

ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане)

101. Иванка Господинова Ташева
102. Добринка Великова Кирчева
103. Цветана Игнатова Колева
104. Милко Драгоев Маринов
105. Николай Христов Бабанов
106. Йордан Петров Йорданов
107. Джейхун Джеватов Топчиев
108. Ивелин Георгиев Илиев
109. Милена Господинова Златева
110. Айлин Айдън Терзиева- Тодорова
111. Красимира Иванова Цонева
112. Димитър Марков Русев
113. Михаил Кирчев Кирязов
114. Ерсун Неджмедин Белки
115. Галина Тодорова Великова
116. Румен Енчев Бошнаков
117. Ани Валентинова Петкова
118. Филип Филипов Димитров
119. Румен Борисов Ангелов
120. Боян Славеев Славов
121. Марияна Станчева Кирова
122. Николай Петров Жеков
123. Радослав Ясенов Радев
124. Димитър Георгиев Иванов
125. Елица Христова Липкова
126. Марин Димитров Янакиев
127. Иван Любомиров Иванов
128. Лиляна Иванова Илиева
129. Марина Красимирова Радева
130. Мирослав Янев Георгиев
131. Кинка Минчева Иванова
132. Тошо Петров Атанасов
133. Нейко Петров Хотинов

Движение за права и свободи – ДПС
101. Бирол Ерол Мехмед
102. Хасан Яшар Алегбер
103. Ерол Сюлейман Исмайл
104. Рефик Тефик Хадживат
105. Али Сами Исмаил
106. Демир Али Бекяр
107. Ашкън Шериф Яшар
108. Бахтишен Джелил Али
109. Вилдан Синан Бошнак-Мехмед
110. Бахтен Сезаи Вели
111. Юнзюля Алейдинова Чакърова
112. Валерия Петрова Богданова
113. Кемал Халим Салим
114. Шевкъ Якуб Исмаил
115. Юзджан Мустафа Кязим
116. Юксел Юмер Ахмед
117. Сергей Асенов Асенов
118. Севгин Нехат Осман
119. Нуран Мехмед Халим
120. Мемду Мехмед Али
121. Есен Али Шукри
122. Асие Максудова Назифова
123. Али Шериф Шериф
124. Елис Нурхан Насуф
125. Борислав Борисов Димитров

ПП БЗНС

101. ПИЕР АРКАДИЕВ ПЕТРОВ
102. ИВАН НИКОЛОВ КУЦАРОВ
103. ПЛАМЕН ИЛИЕВ ГЕНЧЕВ
104. МАКСИМ НИКОЛАЕВ МАТВЕЕВ
105. НИКОЛА ИВАНОВ КУЦАРОВ

СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)

101. Ганчо Маринов Неделчев
102. Борислав Траянов Борисов
103. Боян Петров Димов
104. Нейко Николов Нейков
105. Дияна Денева Николова
106. Емил Костадинов Иванов
107. Светла Димитрова Георгиева
108. Радослав Христов Дънев
109. Хайредин Мехмед Мехмед
110. Ивайло Валентинов Иванов
111. Ивайло Петров Пецов
112. Медин Сали Мехмед
113. Джанер Сейрани Ибрям
114. Пламен Николов Николов
115. Мария Михайлова Томова - Михнева
116. Екатерина Василева Тодорова
117. Иванка Тодорова Стоянова - Маринова
118. Турхан Мехмед Акиф
119. Фани Маринова Караджова
120. Мирослав Тодоров Дочев
121. Николай Рашев Рашев
122. Четин Акъ Али
123. Росен Стоянов Русев
124. Сали Ахмед Сали
125. Енчо Савов Христов
126. Йълмаз Юсеин Юсеин
127. Венцислав Димитров Ангелов
129. Алденис Яшар Сали
130. Пламен Андреев Желязков
131. Денка Димитрова Братоева
132. Ведат Сали Сали
133. Огнян Евгениев Огнянов

Кметове на кметства:

Айдемир
• Валерия Петрова Богданова
Движение за права и свободи – ДПС
• Румен Борисов Ангелов
ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
• Иван Николов Куцаров
ПП БЗНС
• Красимир Иванов Иванов
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/
• Денчо Стоянов Георгиев
ПП ГЕРБ

Бабук
• Тодорка Йорданова Господинова
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/
• Костадин Димитров Иванов
ПП ГЕРБ

Брадвари
• Мартин Давидов Караджов
ПП ГЕРБ
• Нуран Мехмед Халим
Движение за права и свободи – ДПС

Йорданово
• Ведат Сали Сали
СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ (СДП)
• Мемду Мехмед Али
Движение за права и свободи – ДПС

Калипетрово
• Николай Драгомиров Драгнев
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/
• Бойко Георгиев Гаджев
ПП ГЕРБ
• Никола Станков Узунов
МК "АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ"

Професор Иширково
• Стойчо Димитров Нечев
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/
• Венцислав Куртев Маринов
ПП ГЕРБ
• Юксел Юмер Ахмед
Движение за права и свободи – ДПС

Сребърна
• Георги Иванов Иванов
ПП ГЕРБ
• Валентин Стоянов Димитров
МК "БСП за България" /КП "БСП за България", НДСВ, ДРП Българската пролет, ПП "МИР"/

Facebook коментари