Понеделник, 23 Септември 2019 г.

ПЗГ "Добруджа" организира в чест на 110 - годишнината си турнир по футбол

На 23 април 2019 година, ПЗГ "Добруджа" организира в чест на 110 - годишнината си, юбилеен турнир по футбол на малки врати. След оспорвана борба на първо място се класира отборът на ОУ "Св.св. Кирил и Методий" - с.Секулово, на второ - отборът на ОУ "Цанко Церковски - с.Средище и на трето - отборът на СОУ "Йордан Йовков" - с.Окорш. Специалната награда грабна отборът-домакин. Победителите получиха купи и медали. Наградите връчи директорът на гимназията г-н Пламен Славов. Инициатор и организатор на турнира бе г-н Илиан Илиев - учител по физическо възпитание и спорт в гимназията.
Специално благодарим на нашия спонсор г-н Георги Нарлев - председател на Областния футболен съюз, който осигури допълнителни награди. Всеки отбор участвал в турнира получи по една футболна топка, а за отборът - победител и за домакините, освен топките, бяха осигурени и екипи за състезателите.