Четвъртък, 29 Октомври 2020 г.

Важна втора поредна победа за Белица

Отборът на Димо Денчев постигна важна победа с 1:0 над Бенковски тази вечер в междинния кръг на "В" североизточна АФГ . При лоши атмосферни условия и неспирен дъжд се изигра целия двубой. Първото полувреме не предостави и на двата отбора възможност да открият резултата. Играта бе равностойна и никой не искаше да рискува. С началото на второто полувреме в игра влезе № 9 Мустафа Мердам (Миро),който донесе острота в атаките на домакините. След 10 мин. в игра влязоха още двама офанзивни футболисти- Ш.Мухарем и В.Атанасов. Последният донеси победата на отбора на Белица в 78 мин.от пряк свободен удар. Като домакините доминираха през цялото 2-ро полувреме и направиха куп пропуски. След втората поредна победа Белица е с актив от 10 точки и се отдалечи от опасната зона. Целият мач бе проследен от бъдещия треньор на отбора Тодор Тодоров.