Неделя, 16 Юни 2019 г.

Водим на полувремето с 1:0 на "Овча купел". Падаме с 4:1 през второто полувреме

Днес на 3 септември от 11 часа на ст. "Славия" в кв. "Овча купел" в София нашият отбор игра контрола срещу най-стария български футболен клуб. Новото попълнение на Славия Георги Христов дебютира като титуляр за Славия с две попадения. Бившият нападател на Левски игра 90 минути за успеха с 4:1 срещу Доростол . Голмайсторът на "А" група за 2008 година първо изравни в 46-ата минута за моментното 1:1, като останаха съмнение за засада при попадението. Преди това през първата част Димитров бе открил за гостите в 23-ата минута, благодарение на грешка на защитата в бяло.
Минута преди края на първата част голмайсторът на столичани Николай Божов влезе в спор с Дончев, след което го удари без топка и бе изгонен от рефера Ангел Баялцалиев.
18-годишният Спас Георгиев даде преднина на Славия в 48-ата минута, младокът бе изведен отлично от Илия Илиев и с удар по земя даде преднина на тима воден от Емил Велев. 68-ата минута Христов направи 3:1 с втория си гол за "белите". Той се разписа на празна врата след пробив на Даниел Пеев, който три минути по-късно оформи крайното 4:1 с удар от 11 метра.
Вчера Славия победи с 5:1 Спортист Своге след два гола на Антонио Павлов, Иван Цачев, Радослав Василев и Александров.

СЛАВИЯ - ДОРОСТОЛ 4:1
0:1 Димитров 23
1:1 Христов 46
2:1 Георгиев 48
3:1 Христов 68